cinekw napisał(a):

"Pełno go w mediach i na konferencjach zamiast dopilnowywać spraw klubowych i transferów"
Po co piszesz coś skoro nie masz pojęcia o czym?
|
w sumie nie mam pojęcia ale po co zajmuje się komentarzem do wywiadów w gazetach. potwierdzenie zresztą moich wcześniejszych opinii
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=26950