Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1791
Stary 29.06.2012, 10:30
cinekw napisał(a):Wyświetl post
"Pełno go w mediach i na konferencjach zamiast dopilnowywać spraw klubowych i transferów"

Po co piszesz coś skoro nie masz pojęcia o czym?

w sumie nie mam pojęcia ale po co zajmuje się komentarzem do wywiadów w gazetach. potwierdzenie zresztą moich wcześniejszych opinii http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=26950
Odpowiedz cytując