Temat
:
[EUROTYPER] Finał
Wyświetl pojedynczy post
Matti_tswk
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
33
29.06.2012, 10:09
Hiszpania - Włochy 0-1
Za Wisłę, za nasz TS pójdę aż po życia kres !!
Matti_tswk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Matti_tswk
Odwiedź stronę domową użytkownika Matti_tswk!
Znajdź inne posty napisane przez Matti_tswk