https://wwws.whitehouse.gov/petition...paign=shorturl
Mam pytanko.Czy przeciwnicy Kaczyńskiego też wezmą udział w tej petycji ?Przecież to będzie z korzyścią dla każdej ze stron.Tzw "racjonaliści" mogą udowodnic "spiskowcom" że to wszystko były bajki.
WIęc jak, dacie się skusić?