Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57543
Stary 29.06.2012, 09:52
najm napisał(a):Wyświetl post
czy wypożyczanie Małeckiego traktujecie jako kolejne rozwalanie zespołu? To samo z rezygnacją z Lameya, Diaza czy Nuneza? Przecież 3 ostatnie osoby nie spełniły pokładanych w nich nadziejach, a w każdym razie nie są warci daleszej inwestycji. Co do Małego, jego transfer był już dawno przesądzony, to była kwestia czasu, a nie decyzji czy rozwalać zespół czy nie. Trzeba się cieszyć, że jakaś kasa za niego będzie, bo przecież pierwotnie to go za darmo (czyt. 0.5 mln euro) chcieli oddawać .
Jedyny problem polega na tym, że zapewne pieniądze z transferu zostaną przeznaczone na zapewnienie płynności klubu, skoro wcześniej były z tym problemy. A może i na kontrakt dla Dudu będzie.
No ja nie wiem czy odejście Małego to rozwalanie klubu, przecież co jakiś czas jego akcje tworzyły dziwną aurę. Już nie będzie nikogo od machania łapkami, mam nadzieję, że transfer ten wpłynie pozytywnie na całą drużynę.
Odpowiedz cytując