Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57542
Stary 29.06.2012, 09:25
czy wypożyczanie Małeckiego traktujecie jako kolejne rozwalanie zespołu? To samo z rezygnacją z Lameya, Diaza czy Nuneza? Przecież 3 ostatnie osoby nie spełniły pokładanych w nich nadziejach, a w każdym razie nie są warci daleszej inwestycji. Co do Małego, jego transfer był już dawno przesądzony, to była kwestia czasu, a nie decyzji czy rozwalać zespół czy nie. Trzeba się cieszyć, że jakaś kasa za niego będzie, bo przecież pierwotnie to go za darmo (czyt. 0.5 mln euro) chcieli oddawać .
Jedyny problem polega na tym, że zapewne pieniądze z transferu zostaną przeznaczone na zapewnienie płynności klubu, skoro wcześniej były z tym problemy. A może i na kontrakt dla Dudu będzie.
Odpowiedz cytując