el Nuero napisał(a):

Sam jestem ciekaw, ile czasu zajęłoby Patrykowi nauczenie się po turecku swego sztandarowego zapytania?
|
pewnie tyle co tobie, czyli wejście w internetowy translator

można tam nawet nacisnąć głośniczek i słychać wymowę.
arti napisał(a):

Nie, to żart. Palnąłem go dla rozluźnienia atmosfery.
Niebogaty Ruch sprowadził np. Sadloka, a Jaga Pazdana i Modelskiego, a Wisła mająca bogatego właściciela czy tam sponsora sprowadziła Miśka i Sikorskiego.
|
Sadlok był wypożyczony z Ruchu z tego co mi się zdaje, a nawet jak nie to jest mu tam bliżej bo właśnie w Chorzowie zaczynał poważną zabawę z piłką i tam się wypromował, w dodatku ma tam puchary.
Co do Pazdana i Modelskiego to wychodzi że Jaga najbogatsza z całej ekstraklasy bo tacy oni rozchwytywani i tam trafili, to że ktoś prezentuje dobry poziom w danej drużynie to musi jeszcze pasować do koncepcji gry przyszłego zespołu jak ma tam trafić.
A do Wisły przyszedł jeszcze Quioto i Głowa jeśli pamiętasz.