Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57539
Stary 29.06.2012, 08:29
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
Sam jestem ciekaw, ile czasu zajęłoby Patrykowi nauczenie się po turecku swego sztandarowego zapytania?
pewnie tyle co tobie, czyli wejście w internetowy translator
można tam nawet nacisnąć głośniczek i słychać wymowę.

arti napisał(a):Wyświetl post
Nie, to żart. Palnąłem go dla rozluźnienia atmosfery.
Niebogaty Ruch sprowadził np. Sadloka, a Jaga Pazdana i Modelskiego, a Wisła mająca bogatego właściciela czy tam sponsora sprowadziła Miśka i Sikorskiego.
Sadlok był wypożyczony z Ruchu z tego co mi się zdaje, a nawet jak nie to jest mu tam bliżej bo właśnie w Chorzowie zaczynał poważną zabawę z piłką i tam się wypromował, w dodatku ma tam puchary.
Co do Pazdana i Modelskiego to wychodzi że Jaga najbogatsza z całej ekstraklasy bo tacy oni rozchwytywani i tam trafili, to że ktoś prezentuje dobry poziom w danej drużynie to musi jeszcze pasować do koncepcji gry przyszłego zespołu jak ma tam trafić.
A do Wisły przyszedł jeszcze Quioto i Głowa jeśli pamiętasz.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 29.06.2012 o godz. 09:03.
Odpowiedz cytując