Henio1 napisał(a):

|
Smuda widziany dziś z Kapka w jednym z hoteli w centrum Krakowa :/
|
pewnie Dyzma przyjdzie jak sie Probiemu noga podwinie niestety....
Chciałbym żeby jeszcze kiedyś Skorża wrócił,w Legii co pokazała w pucharach Maciek poprawił swój warsztat.Levadia sie nie powtórzy.