milosz napisał(a):

|
Jasne bo bogata jest Jagiellonia czy inny Górnik z Ruchem, a Wisła to takiego biednego ma sponsora, cóż to za nonsensy, ..ufam że to tylko ironia.
|
Nie, to żart. Palnąłem go dla rozluźnienia atmosfery.
Niebogaty Ruch sprowadził np. Sadloka, a Jaga Pazdana i Modelskiego, a Wisła mająca bogatego właściciela czy tam sponsora sprowadziła Miśka i Sikorskiego.