Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57537
Stary 29.06.2012, 08:03
milosz napisał(a):Wyświetl post
Jasne bo bogata jest Jagiellonia czy inny Górnik z Ruchem, a Wisła to takiego biednego ma sponsora, cóż to za nonsensy, ..ufam że to tylko ironia.
Nie, to żart. Palnąłem go dla rozluźnienia atmosfery.
Niebogaty Ruch sprowadził np. Sadloka, a Jaga Pazdana i Modelskiego, a Wisła mająca bogatego właściciela czy tam sponsora sprowadziła Miśka i Sikorskiego.
Odpowiedz cytując