Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57535
Stary 28.06.2012, 23:44
palikot napisał(a):Wyświetl post
1. albo masz zerowe pojęcie o temacie
2. albo masz coś źle z czajnikiem
Mam takie pojęcie, że klub - nie tyle drużyna, klub, organizacyjnie i sportowo - jest rozpierdalany cyklicznie co 2-3 lata jak coś pójdzie źle, a Cupiał nie zmienił podejścia od roku 1998, kiedy mógł wyłożyć tam dwa miliony marek i miał zapewnione mistrzostwo w tym skansenie. Na niepowodzenia zamiast cierpliwości reaguje wypalaniem do gołej ziemi. Takie są fakty.

W mojej opinii wspierają mnie wypowiedzi banitów wyrzuconych z Cupiałowego dworu, vide Janusz Basałaj. Drugiemu Basałajowi pewnie jeszcze coś obiecał, skoro publicznie nie mówi o tym jaki ten klub jest autorytarnym burdelem od środka.
Ostatnio edytowane przez Watts : 28.06.2012 o godz. 23:47.
Odpowiedz cytując