palikot napisał(a):

1. albo masz zerowe pojęcie o temacie
2. albo masz coś źle z czajnikiem
|
Mam takie pojęcie, że klub - nie tyle drużyna, klub, organizacyjnie i sportowo - jest rozpierdalany cyklicznie co 2-3 lata jak coś pójdzie źle, a Cupiał nie zmienił podejścia od roku 1998, kiedy mógł wyłożyć tam dwa miliony marek i miał zapewnione mistrzostwo w tym skansenie. Na niepowodzenia zamiast cierpliwości reaguje wypalaniem do gołej ziemi. Takie są fakty.
W mojej opinii wspierają mnie wypowiedzi banitów wyrzuconych z Cupiałowego dworu, vide Janusz Basałaj. Drugiemu Basałajowi pewnie jeszcze coś obiecał, skoro publicznie nie mówi o tym jaki ten klub jest autorytarnym burdelem od środka.