Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57530
Stary 28.06.2012, 23:15
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Sen kimsin? fahişe!!!
Sam jestem ciekaw, ile czasu zajęłoby Patrykowi nauczenie się po turecku swego sztandarowego zapytania?
A co do wyprzedaży - porównując Europę, która do Polski zjechała na Euro, i naszą siermiężną ligę, naprawdę niełatwo być optymistą. Kluby raczej oszczędzają, i po definitywnym "pas" Wojciechowskiego nie bardzo widać, kto chciałby szastać $$$ i dokonywać głośnych transferów, jak to np. z Wisłą za wczesnego Cupiała bywało.

Nie mam pojęcia, jak wygląda sytuacja z "długiem" klubu względem właściciela, ale chyba nie jest za różowo, skoro ściągani są tacy piłkarze jak Sikorski. Fakt, do jego umiejętności podchodzę ze sceptycyzmem (już wolałbym, aby Boguski zdrowy i w formie hasał po murawie). Pozostaje chyba tylko życzyć Genkovowi dużo zdrowia i utrzymania formy - bo inaczej z bilansem bramkowym Wisełki może być nieciekawie w nowym sezonie.
Ostatnio edytowane przez el Nuero : 28.06.2012 o godz. 23:20.
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując