FraMat napisał(a):

Sam jestem ciekaw, ile czasu zajęłoby Patrykowi nauczenie się po turecku swego sztandarowego zapytania?

A co do wyprzedaży - porównując Europę, która do Polski zjechała na Euro, i naszą siermiężną ligę, naprawdę niełatwo być optymistą. Kluby raczej oszczędzają, i po definitywnym "pas" Wojciechowskiego nie bardzo widać, kto chciałby szastać $$$ i dokonywać głośnych transferów, jak to np. z Wisłą za wczesnego Cupiała bywało.
Nie mam pojęcia, jak wygląda sytuacja z "długiem" klubu względem właściciela, ale chyba nie jest za różowo, skoro ściągani są tacy piłkarze jak Sikorski. Fakt, do jego umiejętności podchodzę ze sceptycyzmem (już wolałbym, aby Boguski zdrowy i w formie hasał po murawie). Pozostaje chyba tylko życzyć Genkovowi dużo zdrowia i utrzymania formy - bo inaczej z bilansem bramkowym Wisełki może być nieciekawie w nowym sezonie.