Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57528
Stary 28.06.2012, 23:09
palikot napisał(a):Wyświetl post
taaa 15 lat gość wyciąga kasę z Wisły
To według Ciebie Wisła nie ma już długu wobec B.C. .. to super, oj naiwnych nie sieją ..

Wisła to dla właściciela nie inwestycja tylko zabawka i tyle. Dla nas coś dużo więcej, ot różnica.

palikot napisał(a):Wyświetl post
....a w tych szkołach to uczą chyba debili...
Jakiego B.C
Właścicielem Wisły jest Tele-fonika S.A a nie Bogusław Cupiał!!
zamiast jarać fajki w kiblach z kolegami na lekcje podstaw przedsiębiorczości byś się udał
l ..jaki nick taki użytkownik, a raczej mały chamek. A właścicielem Tele-foniki jest B.C. Dla inteligentnego inaczej to B.C to Bogusław Cupiał. Co do relacji Tele-fonika i Wisła, napisałem wyraźnie już że "słynny" ten dług, ale tu sie pojawia brak umiejętności czytania ze zrozumieniem
milosz napisał(a):Wyświetl post
..(słynny juz wewnętrzny dług, Wisły wobec TeleFoniki, czyli jedna firma właściciela jest winna innej tego samego właściciela, stąd "słynny" ten dług..). ..
Palisz w kiblach na przerwach , Twoja sprawa ale partnerem do rozmowy nie jesteś, podrośniesz dojrzejesz , skończysz jakąś szkołę to za 20 lat pogadamy, bez odbioru .
Ostatnio edytowane przez milosz : 29.06.2012 o godz. 00:11.
Odpowiedz cytując