palikot napisał(a):

|
taaa 15 lat gość wyciąga kasę z Wisły
|
To według Ciebie Wisła nie ma już długu wobec B.C. .. to super, oj naiwnych nie sieją ..
Wisła to dla właściciela nie inwestycja tylko zabawka i tyle. Dla nas coś dużo więcej, ot różnica.
palikot napisał(a):

....a w tych szkołach to uczą chyba debili...
Jakiego B.C
Właścicielem Wisły jest Tele-fonika S.A a nie Bogusław Cupiał!!
zamiast jarać fajki w kiblach z kolegami na lekcje podstaw przedsiębiorczości byś się udał
|
l ..jaki nick taki użytkownik, a raczej mały chamek. A właścicielem Tele-foniki jest B.C. Dla inteligentnego inaczej to B.C to Bogusław Cupiał. Co do relacji Tele-fonika i Wisła, napisałem wyraźnie już że "słynny" ten dług, ale tu sie pojawia brak umiejętności czytania ze zrozumieniem
milosz napisał(a):

|
..(słynny juz wewnętrzny dług, Wisły wobec TeleFoniki, czyli jedna firma właściciela jest winna innej tego samego właściciela, stąd "słynny" ten dług..). ..
|
Palisz w kiblach na przerwach , Twoja sprawa ale partnerem do rozmowy nie jesteś, podrośniesz dojrzejesz , skończysz jakąś szkołę to za 20 lat pogadamy, bez odbioru .