Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57527
Stary 28.06.2012, 23:01
Popołudniowy Pisarz napisał(a):Wyświetl post
No to łysy zaczyna wyprzedaż, następny w kolejce pewnie Melikson, Chavez albo Genkov. Ale przecież kadra wzmocniona bo przyszedł as prosto z (rezerw) Bayernu i dla niektórych dalej będzie młody i perspektywiczny w końcu ma 25 lat na karku, w dodatku Polak, idealny następca Bitona. Następnie bramkarz który był za słaby na 3 czy tam 4-tą lige Włoską, no ale przecież w Milanie 'był', zwłaszcza że na pozycji bramkarza mamy niesamowite wręcz problemy (chociaż... przynajmniej nie było 20 testowanych - tu plus dla Bednarza).
Ogólnie widzę przekształcenie drużyny na ligowego średniaka na środkowo-dolną część tabeli, no ale Jacenty nie mówił że w tym sezonie będziemy się bić o majstra, także za obecny obrazek nie mam do niego większych pretensji.
Mityczny dług Holendrów będzie za nami dłużej chodził niż ten 'Kasperczakowski'.

Pozdrawiam.
Współczuje ci, przeżywasz straszliwą traumę. Ale miejmy nadzieję, że wyjdziesz z tego


milosz napisał(a):Wyświetl post
...
taaa 15 lat gość wyciąga kasę z Wisły


arti napisał(a):Wyświetl post
No właśnie - jak taki golas jest właścicielem Wisły to nic dziwnego, że musimy brać Sikorskich i nawet Gajosy i Nowaki nam uciekają


A ty nie wiesz, że ostatnio mu na fajki nie starczyło... miał do wyboru, czekać do 10, albo sprzedać Małeckiego


stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli ja miałbym 1 mld dolarów gotówki w kieszeni jak Pan Cupiał to lekką ręką dałbym 40mln zł na zbudowanie akademii, 60mln zł na transfery, 30mln zł na funkcjonowanie klubu, 20mln zł na pensje najlepszych fachowców od szkolenia dzieci i młodzieży w akademii

Może to brzmi zbyt materialistycznie, ale tak bym wyznał miłość do Wisły jak to nie może zrobić Cupiał. Po kilku latach funkcjonowania akademii zbieralibyśmy takie plony że Wolskich czy Żyrów mielibyśmy 11 w składzie - do tego polaków. Czemu do cholery tak ciężko Cupiałowi to zrobić? przecież te 150mln inwestowania w klub zwróciłoby mu się w 10 lat z trzykrotnie większym kapitałem
i Telefonike na "utzymaniu"

wymagacie od kogoś, żeby z własnego majątku sponsorował Wisłę, a dla niektórych z was jest problemem jest wydać 3 dychy na mecz... raz na 2 tygodnie

BEST OF THE BEST

milosz napisał(a):Wyświetl post
To według Ciebie Wisła nie ma już długu wobec B.C. .. to super, oj naiwnych nie sieją ..
....a w tych szkołach to uczą chyba debili...
Jakiego B.C
Właścicielem Wisły jest Tele-fonika S.A a nie Bogusław Cupiał!!
zamiast jarać fajki w kiblach z kolegami na lekcje podstaw przedsiębiorczości byś się udał.
Ostatnio edytowane przez palikot : 28.06.2012 o godz. 23:17.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując