Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
wislak93
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Włoszczowa
Offline
#
3037
28.06.2012, 22:56
ja podlegam pod OKE Łódź i póki co także bez problemów
wislak93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak93
Znajdź inne posty napisane przez wislak93