Wyświetl pojedynczy post
Popołudniowy Pisarz
Junior Member
 
 
Od: 03.2010
Skąd: Kraków, Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57525
Stary 28.06.2012, 22:11
No to łysy zaczyna wyprzedaż, następny w kolejce pewnie Melikson, Chavez albo Genkov. Ale przecież kadra wzmocniona bo przyszedł as prosto z (rezerw) Bayernu i dla niektórych dalej będzie młody i perspektywiczny w końcu ma 25 lat na karku, w dodatku Polak, idealny następca Bitona. Następnie bramkarz który był za słaby na 3 czy tam 4-tą lige Włoską, no ale przecież w Milanie 'był', zwłaszcza że na pozycji bramkarza mamy niesamowite wręcz problemy (chociaż... przynajmniej nie było 20 testowanych - tu plus dla Bednarza).
Ogólnie widzę przekształcenie drużyny na ligowego średniaka na środkowo-dolną część tabeli, no ale Jacenty nie mówił że w tym sezonie będziemy się bić o majstra, także za obecny obrazek nie mam do niego większych pretensji.
Mityczny dług Holendrów będzie za nami dłużej chodził niż ten 'Kasperczakowski'.

Pozdrawiam.
'Słowa mogą być jak promienie Roentgena; jeśli używać ich właściwie, przenikną wszystko. Czytasz i słowa cię przeszywają.'
Odpowiedz cytując