Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#780
Stary 28.06.2012, 22:08
Piękny mecz, piękny awans. Od początku mistrzostw trzymałem za Włochami, grają wspaniale na tym turnieju.
Szkoda, że w drugiej nie strzelili jeszcze ze dwóch bramek. Pirlo prezentuje nieziemski futbol, nawet w Juve w tym sezonie nie grał tak wspaniale.

Żegnamy Niemców i bardzo dobrze. Szkoda, że wczoraj Portugalia nie wygrała bo dla mnie byłby miły do oglądania finał.
Odpowiedz cytując