|
Piękny mecz, piękny awans. Od początku mistrzostw trzymałem za Włochami, grają wspaniale na tym turnieju.
Szkoda, że w drugiej nie strzelili jeszcze ze dwóch bramek. Pirlo prezentuje nieziemski futbol, nawet w Juve w tym sezonie nie grał tak wspaniale.
Żegnamy Niemców i bardzo dobrze. Szkoda, że wczoraj Portugalia nie wygrała bo dla mnie byłby miły do oglądania finał.
|