Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
wislak93
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Włoszczowa
Offline
#
3034
28.06.2012, 21:58
po zalogowaniu na stronie okręgowej komisji mam komunikat: Data uwolnienia dla matury to 2012-06-29 00:00:01
Także za ok. godzinę wszystko powinno być wiadomo
wislak93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak93
Znajdź inne posty napisane przez wislak93