Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57520
Stary 28.06.2012, 20:57
Watts napisał(a):Wyświetl post
...Czekam na ruch Bednarza jeśli chodzi o zainwestowanie dostępnych funduszy w zastępcę. Oczywiście znając życie Łysy wypuści w eter bajkę o tym że trzeba za 700 eurokafli zapłacić prąd i ciepłą wodę, ...u
a wy dzieci dalej to samo.... to czekajcie na ruch łysego bo on jest alfa i decyduje na co i jakie pieniądze zostaną przeznaczone... na 90% nie bedzie nikogo w miejsce Małeckiego, a jak będzie to tylko figurant...

Ps.
no tak prąd i ciepła woda nie dotyczy R22, klub bez kosztów, same się zapłacą oj dzieci, dzieci w jakim swiecie żyjecie?

Odpowiedz cytując