Watts napisał(a):

|
...Czekam na ruch Bednarza jeśli chodzi o zainwestowanie dostępnych funduszy w zastępcę. Oczywiście znając życie Łysy wypuści w eter bajkę o tym że trzeba za 700 eurokafli zapłacić prąd i ciepłą wodę, ...u
|
a wy dzieci dalej to samo.... to czekajcie na ruch łysego bo on jest alfa i decyduje na co i jakie pieniądze zostaną przeznaczone... na 90% nie bedzie nikogo w miejsce Małeckiego, a jak będzie to tylko figurant...
Ps.
no tak prąd i ciepła woda nie dotyczy R22, klub bez kosztów, same się zapłacą

oj dzieci, dzieci w jakim swiecie żyjecie?