Grantar napisał(a):

Oglądałem dzisiaj (w C+) dwadzieścia kilka minut naszego nowego napadziora Sikorskiego w meczu Polonia-Górnik (1:1).
Godne zanotowania 3 akcje
- dwa zejścia ze skrzydła do środka i próby strzałów (zablokowane) a"la Frank Ribery.
- sprint z połowy boiska i sytuacja sam na sam i .... pudło (obok słupka 1,5 m )
Ogólnie mimo wszystko wrażenie nie najgorsze, dynamika, szukanie gry, dobra technika.
Zwróciłem uwagę na komentarz: "Sikorski jest zablokowany, potrzeba mu teraz wsparcia i w końcu zacznie strzelać".
|
Lepiej, że nikt się po nim niczego nie spodziewa wielkiego. Z reguły jak się po kimś spodziewaliśmy czegoś więcej to te transfery nie wypalały. Gdyby Sikorski był teraz po dobrym sezonie w Polonii to do nas by nie trafił, a tym bardziej za darmo i do tego z nie wysokim zapewne kontraktem.
Teraz na zapewne 2 miejsca w ataku mamy do dyspozycji: Genkov, Quioto, Sikorski, Boguski, Szewczyk, Iliev
Jedynie skrzydła potrzebują wsparcia i lewa obrona, ale priorytet to skrzydła. Fajnie jakby Bednarz zapytał o cenę Wszołka. Jak nie ma pieniędzy to może ten Cywka?
Cieszy to, że piłkarze MESA są wypożyczani do Niecieczy i Kolejarza Stróże. W tym drugie klubie wygląda na to, że tęsknią już za Chrapkiem:
http://www.90minut.pl/news/191/news1...gotowania.html