Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
57513
28.06.2012, 19:04
muerte
napisał(a):
Jaki mld na koncie Cupiała
Żeby on z 10 mln miał to byłoby dobrze.
No właśnie - jak taki golas jest właścicielem Wisły to nic dziwnego, że musimy brać Sikorskich i nawet Gajosy i Nowaki nam uciekają
arti