Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57513
Stary 28.06.2012, 19:04
muerte napisał(a):Wyświetl post
Jaki mld na koncie Cupiała

Żeby on z 10 mln miał to byłoby dobrze.
No właśnie - jak taki golas jest właścicielem Wisły to nic dziwnego, że musimy brać Sikorskich i nawet Gajosy i Nowaki nam uciekają
Odpowiedz cytując