Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57512
Stary 28.06.2012, 18:36
Oglądałem dzisiaj (w C+) dwadzieścia kilka minut naszego nowego napadziora Sikorskiego w meczu Polonia-Górnik (1:1).
Godne zanotowania 3 akcje
- dwa zejścia ze skrzydła do środka i próby strzałów (zablokowane) a"la Frank Ribery.
- sprint z połowy boiska i sytuacja sam na sam i .... pudło (obok słupka 1,5 m )
Ogólnie mimo wszystko wrażenie nie najgorsze, dynamika, szukanie gry, dobra technika.
Zwróciłem uwagę na komentarz: "Sikorski jest zablokowany, potrzeba mu teraz wsparcia i w końcu zacznie strzelać".
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując