wiertar napisał(a):

zagwarantujesz to
|
Jeśli takowy 1mld miałbym, to te pieniądze o których pisałem zagwarantowałbym Wiśle. Przecież miałbym już wszystko, dom, rodzinę, dostatek, na koncie pare setek milionów do wydania i co ja bym sobie dupę podcierał stówkami?
Dla Cupiała Wisła jest podrzędna,traktuje Wisłę jako biznes do zarabiania pieniędzy, a nie interes dla rozrywki dla kibiców i Krakowa. Ma 56lat gościu ma w życiu wszystko, ma klub który rzekomo kocha. Postaw się w jego sytuacji i co byś zrobił z pieniędzmi?