Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57508
Stary 28.06.2012, 17:00
wiertar napisał(a):Wyświetl post
zagwarantujesz to
Jeśli takowy 1mld miałbym, to te pieniądze o których pisałem zagwarantowałbym Wiśle. Przecież miałbym już wszystko, dom, rodzinę, dostatek, na koncie pare setek milionów do wydania i co ja bym sobie dupę podcierał stówkami?

Dla Cupiała Wisła jest podrzędna,traktuje Wisłę jako biznes do zarabiania pieniędzy, a nie interes dla rozrywki dla kibiców i Krakowa. Ma 56lat gościu ma w życiu wszystko, ma klub który rzekomo kocha. Postaw się w jego sytuacji i co byś zrobił z pieniędzmi?
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując