|
Ruch nie chce Pawła Abbotta ,chętnie widziałbym go u nas, pamiętam jak wdał się nam we znaki grozny zawodnik i jakoś bardziej grozniejszy wydaje się być atak Genkow-Abbott niz Genkow -Sikorski .
Gdybym miał glos przy rozdzielaniu kasy za wypożyczenie Małego(600-700 tysięcy euro) to zrobiłbym tak
Saidi (300-400 tys euro) w miejsce Patryka
Paraiba lewa obrona (stówka za podpis)
Abbott do ataku (stowka za podpis)
i mamy pake na mistrza
Pareiko Paraiba Głowacki Chavez Jovanovic Iliev Wilk Melikson Saidi Genkow Abbott
system 4-4-2 tak jak chce Probierz.
|