Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14178
Stary 28.06.2012, 16:09
Ruch nie chce Pawła Abbotta ,chętnie widziałbym go u nas, pamiętam jak wdał się nam we znaki grozny zawodnik i jakoś bardziej grozniejszy wydaje się być atak Genkow-Abbott niz Genkow -Sikorski .

Gdybym miał glos przy rozdzielaniu kasy za wypożyczenie Małego(600-700 tysięcy euro) to zrobiłbym tak

Saidi (300-400 tys euro) w miejsce Patryka

Paraiba lewa obrona (stówka za podpis)

Abbott do ataku (stowka za podpis)

i mamy pake na mistrza

Pareiko Paraiba Głowacki Chavez Jovanovic Iliev Wilk Melikson Saidi Genkow Abbott

system 4-4-2 tak jak chce Probierz.
Odpowiedz cytując