Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
Od: 06.2012
Offline
#
19253
28.06.2012, 13:38
Z Sikorskiego możemy jeszcze mieć sporo pociechy,jak podaje oficjalna strona klubu Sikorski zdobył gola w gierce z...prawie połowy boiska.
Mam nadzieję,że po takim golu wymazał z głowy to pudło z Bełchatowa.
jacekbum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacekbum
Znajdź inne posty napisane przez jacekbum