Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19253
Stary 28.06.2012, 13:38
Z Sikorskiego możemy jeszcze mieć sporo pociechy,jak podaje oficjalna strona klubu Sikorski zdobył gola w gierce z...prawie połowy boiska.
Mam nadzieję,że po takim golu wymazał z głowy to pudło z Bełchatowa.
Odpowiedz cytując