Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57490
Stary 28.06.2012, 13:17
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Chyba nie trudne do ogarniecia dla Ciebie, że do tego składu przydałoby się dokupić z 10 piłkarzy, ale nie jest to realne?
A no właśnie - dlatego pozbywanie się Małeckiego w obecnej sytuacji jest poważnym osłabieniem. Sam odpowiedziałeś sobie na pytanie dlaczego wolfy widzi problem tam gdzie niektórzy mają radochę z pożegnania nielubianego piłkarza.

Płakać nie będę, nawet jak zlecimy z ligi. To domena tutejszych bywalców, którzy najpierw podniecają się jaki to mamy zajebisty skład (dodatkowo podpierając się rzekomą słabością rywali), a później, po dwóch - trzech słabych meczach domagają się zwolnienia trenera.

Jakie to teksty leciały po przegranych derbach? I co - jest lepiej po zwolnieniu Maaskanta? Jest progres sportowy? Nie, równia pochyła, bo skład jeszcze słabszy.

Dlatego właśnie nie czaruję siebie i innych że jest dobrze. Łysy łeb Bednarza niczego pozytywnego nie wróży.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując