|
Tak czy siak, transfer dla nas bardzo opłacalny. Kasy za wypożyczenie trochę wpadnie. Jeśli się nie sprawdzi, będziemy mieć go spowrotem w składzie. Jeśli pogra na poziomie, to zarobimy więcej. Za dużo sobie w klubie nagrabił. O motywację się nie bójcie. Sobol i Głowa dadzą sobie radę.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|