Szpen napisał(a):

|
dobrze wiesz, że w PO większość jest za opcją Kidawy-Błońskiej. Z tego powodu, że Gowin ma silną frakcję w PO jeszcze to nie przeszło. Prędzej czy później przejdzie, może z kilkoma punktami od Gowina, ale przejdzie. Zresztą nie ma co porównywać tego do wersji PiS. Gowina jest konserwatywna, PiSu radykalna.
|
W takim razie wyjaśnij nam czym sie różni "radykalizm" PiS od "konserwatyzmu" Gowina

.
Bo wygląda na to że również w Twojej partii są tacy którzy
"nie chcą dyskutować. Nie in-vitro i już". Ciekaw jestem czy ich też krytykujesz i na nich klniesz?
Do przemyślenia poddaję Ci też myśl że cały ten atak na PiS w związku z projektem ustawy wynika ze strachu PO. Strachu przed tym że ustawa w wersji PiS spowodowałaby pęknięcie w PO i spora część "partii postępu" zagłosowałaby za wstecznym PiS. Zastanów sie nad tym.
A tak z ciekawości zapytam Cię jak to jest być katolikiem (bo zakładam że taka jest Twoja wiara którą nam tu publicznie zadeklarowałeś) i świadomie popierać rozwiązanie które Kościół uważa za grzech.