Szpen napisał(a):

|
za bardzo to spłycasz. Po to jest ten przepis (przynajmniej ja tak go odbieram), żeby nie było sytuacja jak ta ostatnia w listopadzie, gdzie Palikot zrobił sobie zabawę na trasie marszu Niepodległości co wywołało stres i wkurzenie na kilkudziesięciu osiłkach, przez co marsz i zaduma zostały zmarnowane, a w TV trąbili tylko o bijatykach.
|
Jeśli wierzesz że ta decyzja nie zostanie odpowiednio użyta na potrzeby doczesnej sytuacji politycznej to:
a) jesteś idealistą ktory naprawde wierzy ze wladza jest dla ludzi i wszystkie jej decyzje są w trosce o nich
b) juz po tobie bo dawno straciłeś kontakt z rzeczywistością
c) jestes "politrukiem" obecnego rezimu ktory proboje wmówic opinii publicznej że białe jest czarne, a patriotyzm to pozostałosc po jaskiniowcach
*Niepotrzebne skreslic.