sanderuss napisał(a):

|
Nie. Po prostu władza ukręciła bat na protesty i niepokoje społeczne.
|
za bardzo to spłycasz. Po to jest ten przepis (przynajmniej ja tak go odbieram), żeby nie było sytuacja jak ta ostatnia w listopadzie, gdzie Palikot zrobił sobie zabawę na trasie marszu Niepodległości co wywołało stres i wkurzenie na kilkudziesięciu osiłkach, przez co marsz i zaduma zostały zmarnowane, a w TV trąbili tylko o bijatykach.
dobrze wiesz, że w PO większość jest za opcją Kidawy-Błońskiej. Z tego powodu, że Gowin ma silną frakcję w PO jeszcze to nie przeszło. Prędzej czy później przejdzie, może z kilkoma punktami od Gowina, ale przejdzie. Zresztą nie ma co porównywać tego do wersji PiS. Gowina jest konserwatywna, PiSu radykalna.