Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18066
Stary 28.06.2012, 12:08
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Nie. Po prostu władza ukręciła bat na protesty i niepokoje społeczne.
za bardzo to spłycasz. Po to jest ten przepis (przynajmniej ja tak go odbieram), żeby nie było sytuacja jak ta ostatnia w listopadzie, gdzie Palikot zrobił sobie zabawę na trasie marszu Niepodległości co wywołało stres i wkurzenie na kilkudziesięciu osiłkach, przez co marsz i zaduma zostały zmarnowane, a w TV trąbili tylko o bijatykach.

wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Taki jesteś Szpenio podstępny . To przypomnij mi jak to Twoja partia rozmawiała o in-vitro z Gowinem i "frakcją konserwatywną" . W rzeczy samej nie było "stawiania wszystkiego na jedną kartę". Piękny przykład dialogu. Ciekawe czy wtedy też "krytykowałeś i kląłeś"
dobrze wiesz, że w PO większość jest za opcją Kidawy-Błońskiej. Z tego powodu, że Gowin ma silną frakcję w PO jeszcze to nie przeszło. Prędzej czy później przejdzie, może z kilkoma punktami od Gowina, ale przejdzie. Zresztą nie ma co porównywać tego do wersji PiS. Gowina jest konserwatywna, PiSu radykalna.