Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18065
Stary 28.06.2012, 11:58
I jeszcze coś o gazie:
http://biznes.interia.pl/biznes.inte...stream,1814879
South stream ma kłopoty
A Nabucco wręcz przeciwnie:
http://biznes.interia.pl/biznes.inte...ijnego,1815788
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 28.06.2012 o godz. 19:26.