Szpen napisał(a):

Nie. Po prostu władza ukręciła bat na protesty i niepokoje społeczne. Teraz jak ktos niewygodny dla rzadu bedzie chciał zorganizowac protest/marsz to zaraz zostanie zorganizowana prorzadowa manifestacja gejów/lemingów. I nietrudno będzie zgadnac kto dostanie pozwolenie.
Szpen napisał(a):

|
czyli nie będzie kolejnej bitwy pod sztandarem patriotyzmu w dniu Niepodległości. Bardzo dobrze.
|
Rzeczywiscie, lepiej stac z boku i patrzec jak Hans z antify atakuje ludzi na ulicach. Ale jemu przecież mozna - pomyslą lemingi- przecież to takie pro-europejskie.