Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18063
Stary 28.06.2012, 11:51
Szpen napisał(a):Wyświetl post
.
Nie. Po prostu władza ukręciła bat na protesty i niepokoje społeczne. Teraz jak ktos niewygodny dla rzadu bedzie chciał zorganizowac protest/marsz to zaraz zostanie zorganizowana prorzadowa manifestacja gejów/lemingów. I nietrudno będzie zgadnac kto dostanie pozwolenie.

Szpen napisał(a):Wyświetl post
czyli nie będzie kolejnej bitwy pod sztandarem patriotyzmu w dniu Niepodległości. Bardzo dobrze.
Rzeczywiscie, lepiej stac z boku i patrzec jak Hans z antify atakuje ludzi na ulicach. Ale jemu przecież mozna - pomyslą lemingi- przecież to takie pro-europejskie.