Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18061
Stary 28.06.2012, 11:19
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Dlatego gdyby ktoś chciał faktycznie podyskutowac na ten temat (ja osobiście słabo sie na tym znam) to z pewnością nikt o prawicowych poglądach nie uchyliłby się od takiej dyskusji.
przecież twoja partia nie chce dyskutować. Nie in-vitro i już. Bez wyjątków. I jeszcze do więzienia chce wsadzać.Powiedz mi więc, jak tu nie krytykować i nie klnąć, gdy druga strona zupełnie nie chce rozmawiać, tylko stawia wszystko na jedną kartę?