wislak68 napisał(a):

|
Dlatego gdyby ktoś chciał faktycznie podyskutowac na ten temat (ja osobiście słabo sie na tym znam) to z pewnością nikt o prawicowych poglądach nie uchyliłby się od takiej dyskusji.
|
przecież twoja partia nie chce dyskutować. Nie in-vitro i już. Bez wyjątków. I jeszcze do więzienia chce wsadzać.Powiedz mi więc, jak tu nie krytykować i nie klnąć, gdy druga strona zupełnie nie chce rozmawiać, tylko stawia wszystko na jedną kartę?