AYALA napisał(a):

Lobby dewelouperskie az przebiera nóżkami aby dorwać się do tych terenów. Tradycyjnie juz kolejna grupa Polaków zostanie okradziona (przy pomocy kruczków prawnych) a biznesmeni związani z PO będą jeszcze bogatsi. Więcej też wpłacą datków na kampanię wyborczą partii ryżego.
Praktycznie nie ma dnia kiedy się dowiadujemy albo o podwyżkach cen, opłat, podatków lub o tym , że komuś cos zostanie odebrane.