MatMario napisał(a):

Excelowe pytanie.
Mam wartości w komórkach w poziomie, a chce je przerzucić do drugiego arkusza, w takich samych odstępach ale pionowo.
Jak to zrobić?
|
Może spróbować funkcji Transpozycja.
Zaznacz obszar komórek z arkusza który chcesz skopiować, a następnie kliknij opcje ''wklej specjalnie'' i zaznacz transpozycja.