|
Jedyne co mogę dodać to to, że nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Z drugiej strony jaki trener taka drużyna - jakby w niej był Boruc czy Żewłakow to pewnie wznieśliby larum w czasie afery z koszulkami czy też współpracy z PZPN-em a to by było nie na rękę tak i Smudzie jak i betonom ze związku.
|