Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.06.2012, 05:39
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jedyne za co mozna im podziekowac to wysoko postawiona poprzeczke a dzieki temu w koncu ta Hiszpania nie była taka nudna z Tymi swoimi podaniami.
Panowie, przestancie .......ic, jaka nudna pilka, o co wam do chulja chodzi. Goscie graja jedna z najladniejszych dla oka pilek na swiecie. Sralibyscie w gacie jakby Wisla grala chodziaz 1/10 tego. Ale nie, pewnie lepiej sie Anglie ogladalo i dzidy na Welbecka i Carrolla.
Odpowiedz cytując