mitmichael napisał(a):

|
Jedyne za co mozna im podziekowac to wysoko postawiona poprzeczke a dzieki temu w koncu ta Hiszpania nie była taka nudna z Tymi swoimi podaniami.
|
Panowie, przestancie .......ic, jaka nudna pilka, o co wam do chulja chodzi. Goscie graja jedna z najladniejszych dla oka pilek na swiecie. Sralibyscie w gacie jakby Wisla grala chodziaz 1/10 tego. Ale nie, pewnie lepiej sie Anglie ogladalo i dzidy na Welbecka i Carrolla.