Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#766
Stary 28.06.2012, 00:03
To Euro jedno z gorszych, poprzednie dużo lepsze. To się skończyło na fazie grupowej. Zamulista Hiszpania.

Co do Smudy to najpierw mówił że nie ma za co przepraszać bo nie przegrali 0-4, 0-5. Teraz podniósł poprzeczkę do 0-6! 0-6 z Grecją! Lato kolejny chłop - tytan inteligencji. Za to w Rosji publiczny dywanik u Putina, który stwierdził, że po to odbudowywali struktury piłkarskie, szkolenie itd. żeby rosyjska piłka była na światowym poziomie... skruszony prezes federacji pokornie podał się do dymisji. Czy to reżim ZSRR czy tzw. cywilizacja na zachodzie to postawa byłaby ta sama - pan Smuda jednak ma swój świat i wg niego było zajebiście!! A właściwie tak sobie wmawia, tylko po co? Grzesiu też przywarł do koryta, tylko chyba CBA go może od niego odpiłować.

A te 60% nie ogląda na codzień meczów, a część pewnie widziała tylko bramkę Błaszczykowskiego to się im podobało. Zresztą w TV im powiedzieli, że wcale nie było źle i nas chwalą w Europie.
Ostatnio edytowane przez mi¶qu : 28.06.2012 o godz. 00:07.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
Odpowiedz cytuj±c