Oprócz tej czwórki, która jest cokolwiek warta to do reszty trzeba by pewnie jeszcze dopłacić aby ktoś ich wziął. Więc masz rację, tylko ta czwórka i możemy zamykać okienko.
AgresywnyChomik napisał(a):

|
Nie no ....a.... odsuneli wczesniej Patryka od skladu bo ****** to byl placz i lament na forum ze Poalkow sie z druzyny usuwa
|
Nasza gwiazdka radem jak z Disneya... sama się odsunęła od drużyny. Patryk sam stwierdził, że już się nie będzie bawił z innymi chłopcami z tej piaskownicy.