Jasne chlopaki dorabiajcie chore teorie do kazdej porazki GTW w Wisle, moze jakies dzieciaki uwierza
Nie no ....a.... odsuneli wczesniej Patryka od skladu bo ****** to byl placz i lament na forum ze Poalkow sie z druzyny usuwa, odsuwaja Patryka teraz (prawdopodobnie na rok bo niewierze ze chlopak sie przebije w choc troche powazniejszej lidze) to jest to efekt przemyslanej budowy druzyny, ludzie zal naprawde.