Cytat:
|
gówno wiecie o życiu i problemach ludzi, którzy nie moga miec dzieci i z tego powodu cierpią. I tu sie zgadzam ze Szpenem.
|
Tak samo jak gówno wiemy o życiu i problemach kobiet które mają dylemat czy dokonać aborcji(tylko kobiety mogą się wypowiadać w tematach aborcji-argument podnoszony przez feministki), życiu i problemach osób nieuleczanie i ciężko chorych, które pragną godnie umrzeć(argument podnoszony przez zwolenników ,,dobrej śmierci'') itp. itd.
Z metody in vitro wynikają pewne problemy natury etycznej i nie widzę powodu ekskluzywności czy monopolu na poruszanie tego tematu.
Ba! Osoby które są bezpośrednio emocjonalnie zaangażowane w ten problem(tj te których on dotyczy) raczej nie są obiektywne.