Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18053
Stary 27.06.2012, 19:15
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
No ok,ale chyba nie od dzisiaj wiadomo,że Szpen jako naczelny propagandysta cudaka na sam widok/dźwiek PIS dostaje białej gorączki.
Tu chodzi o coś więcej niż utarczki słowne, niektórzy naprawdę cierpią przez brak dzieci.
Dlatego gdyby ktoś chciał faktycznie podyskutowac na ten temat (ja osobiście słabo sie na tym znam) to z pewnością nikt o prawicowych poglądach nie uchyliłby się od takiej dyskusji. Tyle tylko że popatrz co robi z tego PO (i Szpenio jest tu tylko przekaźnikiem): mają w nosie problemy tych ludzi ale znaleźli sobie kolejny temat żeby walić w PiS i pokazać "wsteczny" charakter tej partii. To co robią nie ma nic wspólnego z żadną dyskusją ale ze zwykłym "czarnym PR".