Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18050
Stary 27.06.2012, 17:33
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
O Tusku i PO szkoda gadać, rząd kłamliwy, nieudolny, pijarowski, co więcej dodac?
Natomiast jak słyszę,że co niektórzy wyśmiewają Szpena za krytykę PISu (odnośnie in vitro) to powiem tyle- gówno wiecie o życiu i problemach ludzi, którzy nie moga miec dzieci i z tego powodu cierpią. I tu sie zgadzam ze Szpenem.
...zajeba.łaby takiego Piecha siekierą, gdyby mu zabronił mieć te dzieci....
... moczą się nocami i walą gruchę niszcząc tysiące plemników w prześcieradle...

Czy Twoim zdaniem to powyżej to polemika Myślisz że z czymś takim można dyskutować Można albo wzruszyć ramionami albo wyśmiać.