yoda79 napisał(a):

O Tusku i PO szkoda gadać, rząd kłamliwy, nieudolny, pijarowski, co więcej dodac?
Natomiast jak słyszę,że co niektórzy wyśmiewają Szpena za krytykę PISu (odnośnie in vitro) to powiem tyle- gówno wiecie o życiu i problemach ludzi, którzy nie moga miec dzieci i z tego powodu cierpią. I tu sie zgadzam ze Szpenem.
|
...zajeba.łaby takiego Piecha siekierą, gdyby mu zabronił mieć te dzieci....
... moczą się nocami i walą gruchę niszcząc tysiące plemników w prześcieradle...
Czy Twoim zdaniem to powyżej to polemika

Myślisz że z czymś takim można dyskutować

Można albo wzruszyć ramionami albo wyśmiać.