Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14175
Stary 27.06.2012, 17:26
Ktoś wie czy Cywka już znalazł klub? Jeżeli nie to fajnie jakby nasi po wypożyczeniu Małeckiego się nim zainteresowali. Chociaż wolałbym Kupisza bo jego widziałem, a Cywkę nie. Można jeszcze Wszołka z Polonii spróbować ściągnąć.
Odpowiedz cytując