Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18049
Stary 27.06.2012, 17:22
No widzisz, a ten problem dotyczy bliskich mi osób. Wiek -32 i 27 lat; czarna rozpacz, bo nie mogą mieć dzieci...
Kaprys - nie; rodzicielstwo dla osób nie mogących nic z tym zrobić - jak najbardziej.
Tylko Wisła!