nesta co ty człowieku chcesz od Probierza? myślisz że Michał sprzedaje i sprowadza nam piłkarzy(nie muszę przypominać KTO Małego PRZYWRÓCIŁ do składu w poprzednim sezonie)?Jak coś ugra tą kadrą to szacunek dla Niego .Liga w przyszłym sezonie będzie słabsza niż rok temu więc wszystko jest możliwe.Śląsk gwiazd nie miał a jakimś cudem wziął mistrzostwo , to samo tyczy się Ruchu który udowodnił że nie tylko sprowadzani przepłacani zagraniczni kopacze mogą coś ugrać w tej lidze .przepłacona legia przegrała na finiszu tytuł MP.to pokazuje że wszystko może sie zdarzyć.
A tak nawiasem to orientuje sie ktoś czy za Małego sprowadzimy kogoś na pomoc?("na pomoc" w tym wypadku brzmi dwuznacznie

)