Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18041
Stary 27.06.2012, 15:43
Szpen napisał(a):Wyświetl post
jestem synku wierzący. w rodzinie mam dwoje dzieci z in vitro. widzę codziennie jak są szczęśliwi, zarówno rodzice jak i dzieci. Gwanatuje, że ojciec tych dzieci zajeba.łaby takiego Piecha siekierą, gdyby mu zabronił mieć te dzieci.

Piecha powinien się zapaść pod ziemię, a nie kary za in vitro szykować. Gość się przyznał, że w swoim życiu lekarskim zrobił blisko tysiąc aborcji!

Kawalerzy z PiSu, którzy moczą się nocami i walą gruchę niszcząc tysiące plemników w prześcieradle. Śmiech na sali.
Ciekawe czy byłby równie "wylewny" gdyby zabronił mu mieć to dziecko: proboszcz, biskup czy nie daj Boże sam papież.
Ale jeśli już jesteśmy przy tematach "religijnych" to w kontekście pogrzebu Petelickiego zastanowiło mnie że był on katolicki (obrzęd odbył się w katedrze polowej, kazanie wygłosił biskup). O ile mi wiadomo to samobójców nie wolno chować w ten sposób Czyżby biskupi też nie wierzyli w samobójstwo
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 27.06.2012 o godz. 15:45.