Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3768
Stary 27.06.2012, 15:00
Problem jest znacznie glebiej niz w doborze kadry. Problem jest w szeroko pojetym gospodarowaniu klubem.

Przyklad: Zaglebie Lubin

Zaglebie przejmuje klub z II ligi:

http://www.wroclaw.sport.pl/sport-wr..._przejeli.html

Baza treningowa:

3 pelnowymiarowe boiska.

Szkolenie mlodziezy:

http://www.wroclaw.sport.pl/sport-wr...,11447666.html

Stadion: 16.300 miejsc, oddany 2010

Sponsor: KGHM

Trener: Pavel Hapal (Doswiadczenie z ligii mistrzow)

Budzet: ok. 40 mln. PLN

Lubin: ok 75 tys mieszkancow ale w aglomeracji zaglebia juz 450K.

Ciagle nie spelnieni poza 1 tytulem, ale krok po kroku gonia czolowke, tfu oni juz w niej sa.
Odpowiedz cytując