szprotson napisał(a):

ciekaw jestem co urodzi sie w Białym.
teraz 17 młodych chłopaków na testach, pozbyli sie szrotu, podpisali ciekawych zawodników. Ciekawe czy to Hajtowy robi tam taką robote czy zarząd.
|
Jaga widzę musi mieć wysokie ambicje, tyle transferów, raj dla kibiców

Zdaje mi się, że Tomek Zahorski w tym roku pozamiata w lidze.