Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21459
Stary 27.06.2012, 14:53
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ciekaw jestem co urodzi sie w Białym.

teraz 17 młodych chłopaków na testach, pozbyli sie szrotu, podpisali ciekawych zawodników. Ciekawe czy to Hajtowy robi tam taką robote czy zarząd.
Jaga widzę musi mieć wysokie ambicje, tyle transferów, raj dla kibiców Zdaje mi się, że Tomek Zahorski w tym roku pozamiata w lidze.
Odpowiedz cytując