serek.c2 napisał(a):

Szpen dziękuję "Panu"i jednocześnie jest za in vitro
|
jestem synku wierzący. w rodzinie mam dwoje dzieci z in vitro. widzę codziennie jak są szczęśliwi, zarówno rodzice jak i dzieci. Gwanatuje, że ojciec tych dzieci zajeba.łaby takiego Piecha siekierą, gdyby mu zabronił mieć te dzieci.
Piecha powinien się zapaść pod ziemię, a nie kary za in vitro szykować. Gość się przyznał, że w swoim życiu lekarskim zrobił blisko tysiąc aborcji!
Kawalerzy z PiSu, którzy moczą się nocami i walą gruchę niszcząc tysiące plemników w prześcieradle. Śmiech na sali.