|
nieaktulane
Jak to jest z książeczką sanepidowską ?
1. czy za każdym podjęciem nowej pracy muszę ją wyrabiać na nowo ? - nie, nie trzeba
2. pierwszy raz wyrabiałem ją 2007 roku. Czy teraz muszę ponownie robić te badania ? nie, badania są aktualne
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez bunny : 27.06.2012 o godz. 14:52.
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
|