Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57451
Stary 27.06.2012, 12:14
Skoro kadra zamknięta, bo teraz jeśli transfery to z klubu i jako zastępstwo, i jeżeli mamy grać tym 4-3-3, to być może na ławce będzie Kamiński, który akurat dosyć często trafia.
Odpowiedz cytując